Nasz zespół

Zarząd

Peter Voscek
Prezes Zarządu

Dyrekcja

Robert Jucha
Dyrektor Regionalny

tel.: 32 269 87 50
robert.jucha@porscheinterauto.pl

Michał Kicek
Dyrektor Salonu

Recepcja

Łucja Górska
Recepcjonistka

tel.: 14 674 11 00
lucja.gorska@porscheinterauto.pl

Katarzyna Bartoszek
Recepcjonistka

tel.: 14 674 11 00
katarzyna.bartoszek@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Jaromir Kozioł
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 14 634 11 29
tel. kom.: 694 430 257
jaromir.koziol@porscheinterauto.pl

Dariusz Knapik
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 14 634 11 12
tel. kom.: 606 545 436
dariusz.knapik@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Michał Kicek
Kierownik Serwisu

Dariusz Bajorek
Mistrz Serwisu

tel.: 14 674 11 05
dariusz.bajorek@porscheinterauto.pl

Bartłomiej Gawron
Doradca Serwisowy

tel.: 14 674 11 05
bartlomiej.gawron@porscheinterauto.pl

Krzysztof Zając
Doradca Serwisowy

tel.: 14 674 11 05
krzysztof.zajac@porscheinterauto.pl

Marcin Klimek
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 14 674 11 05
tel. kom.: 694 430 260
marcin.klimek@porscheinterauto.pl

Anna Marnik
Asystentka Serwisu

tel.: 14 674 11 05
anna.marnik@porscheinterauto.pl

Dział Części i Akcesoriów

Krzysztof Małek
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 14 634 11 39
tel. kom.: 728 800 420
krzysztof.malek@porscheinterauto.pl

Wojciech Kiełbasa
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 14 634 11 35
wojciech.kielbasa@porscheinterauto.pl

Mateusz Włodek
Specjalista ds. Sprzedaży Programu NORA

tel. kom.: 600 368 269
mateusz.wlodek@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Jordan Tracz
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 14 634 11 42
tel. kom.: 694 430 261
jordan.tracz@porscheinterauto.pl

Agnieszka Kiełbasa
Asystentka Serwisu

tel.: 14 634 11 41
agnieszka.kielbasa@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Katarzyna Bartoszek
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 14 634 11 93
tel. kom.: 694 001 436
katarzyna.bartoszek@porscheinterauto.pl

Angelika Tendera
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 14 634 11 27
tel. kom.: 664 767 538
angelika.tendera@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Adrian Skrzelowski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 14 634 11 57
tel. kom.: 538 890 855
adrian.skrzelowski@porscheinterauto.pl

Tomasz Urbanowicz
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 14 634 11 56
tel. kom.: 694 430 259
tomasz.urbanowicz@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Jolanta Hałatek-Skiba
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 12 363 19 65
jolanta.halatek-skiba@porscheinterauto.pl