Formularz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest rownoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym rwni w przyszoci, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzib przy
ul. Poczskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednoczenie przyjmuj do wiadomoci, i przysuguje mi prawo do wgldu, wstrzymania przetwarzania oraz usunicia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /index.php on line 707

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /index.php on line 707

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 709

Nasz zespół

Recepcja

Urszula Stryszowska
Recepcjonistka

tel.: 12 226 08 77
urszula.stryszowska@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Bartosz Trybała
Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 77
bartosz.trybala@porscheinterauto.pl

Mikołaj Kubas
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 77
mikolaj.kubas@porscheinterauto.pl

Jaromir Kozioł
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

tel.: 12 226 08 77
jaromir.koziol@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Waldemar Szary
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 12 226 08 77
waldemar.szary@porscheinterauto.pl

Krzysztof Pacha
Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 12 226 08 77
krzysztof.pacha@porscheinterauto.pl

Gabriela Bernat
Asystentka ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 12 226 08 77
gabriela.bernat@porscheinterauto.pl

Dział Sprzedaży Flotowej

Aneta Zabiegaj-Kotyza
Regionalny Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel.: 12 226 08 77
aneta.zabiegaj@porscheinterauto.pl

Tomasz Markiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 12 226 08 77
tomasz.markiewicz@porscheinterauto.pl

Piotr Krzan
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 12 226 08 77
piotr.krzan@porscheinterauto.pl

Dział Serwisu

Andrzej Bierówka
Kierownik Serwisu

tel.: 12 226 08 77
andrzej.bierowka@porscheinterauto.pl

Marek Sala
Mistrz Serwisu

tel.: 12 226 08 77
marek.sala@porscheinterauto.pl

Jarosław Rojewski
Doradca Serwisowy

tel.: 12 226 08 77
jaroslaw.rojewski@porscheinterauto.pl

Krzysztof Prokop
Specjalista ds. Gwarancji

tel.: 12 226 08 77
krzysztof.prokop@porscheinterauto.pl

Dział Czści i Akcesoriów

Rafał Wilk
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
rafal.wilk@porscheinterauto.pl

Paweł Czarny
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
czesci.vwaudikrakow@porscheinterauto.pl

Krzysztof Kosyło
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
krzysztof.kosylo@porscheinterauto.pl

Grzegorz Szmist
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
czesci.vwaudikrakow@porscheinterauto.pl

Wojciech Windak
Specjalista ds. Sprzedaży Części i Akcesoriów

tel.: 12 226 08 77
czesci.vwaudikrakow@porscheinterauto.pl

Dział Likwidacji Szkód

Artur Daszyk
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 12 226 08 77
artur.daszyk@porscheinterauto.pl

Andrzej Lesiak
Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel.: 12 226 08 77
andrzej.lesiak@porscheinterauto.pl

Dział Ubezpieczeń

Krystyna Nowakowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 12 226 08 77
krystyna.nowakowska@porscheinterauto.pl

Marketing i PR

Jolanta Hałatek-Skiba
Specjalista ds. Marketingu

tel.: 12 226 08 77
jolanta.halatek-skiba@porscheinterauto.pl

Dyrekcja

Robert Jucha
Dyrektor Regionalny

tel.: 12 226 08 77
robert.jucha@porscheinterauto.pl

Michał Gąszcz
Dyrektor Salonu

tel.: 12 226 08 77
michal.gaszcz@porscheinterauto.pl

Zarząd

Peter Voscek
Prezes Zarządu

*) Informacje zawarte na stronie nie są prną właśnością i nie mające charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostepne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkowa opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie widniejące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następująć każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.